| S3c0ndSh0t a întrebat:

Cum inchid aplicatiile care ruleaza in background de exemplu muzica harti etc? La iPod Touch.Astept raspunsuri.Multumesc!

7 răspunsuri:
| blackrain a răspuns:

Dublu click pe buton (home button) si tii apasat pe o ferestruta care iti apare. si tii asa pana incep sa se miste iconitele si iti apare un x rosu. dai pe x si se inchide.

| S3c0ndSh0t explică (pentru blackrain):

Cand dau pe home de 2 ori ma da pe muzica.Iar cand incep sa se miste icoanele imi apare doar sa dezinstalez...

| blackrain a răspuns:

Atunci incearca sa tii apasat 5 sec butonul

| S3c0ndSh0t explică (pentru blackrain):

Daca fac asa ma baga la cautare.straight face

| blackrain a răspuns:

Atunci scuze, dar nu mai stiu ce sa zic. oricum, de ce vrei sa le inchizi, pentru ca oricum pe ipod touch ele nu pot fi inchise de tot, doar adormite, cum ar veni. dar aceste aplicatii din background nu fac nici un rau, nu iti consuma baterie, nu nimic. asa a fost proiectat ipodul, fara sa poata fi inchise complet...

| S3c0ndSh0t explică (pentru blackrain):

Aha.Este destul de bun iPod-ul.Ieri l-am luat si se misca destul de bine dar are difuzoru foarte slab adica se aude incet.Dar oricum il vreau pentru jocuri.In unele cred ca se blocheaza.Sunt obisnuit cu lagu si de aia imi lasa impresia ca se blocheaza...

| elBavarez a răspuns:

Un ghid detaliat cu poze despre cum sa inchizi aplicatiile pentru ipod touch: http://viata-virtuala.com/cum-inchizi-aplicatiile-pe-ipad-iphone/