| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez camera si microfonul trust? AM downloadat driverul de aici: www.trust.com,16439/drivers
SI mai departe nu stiu ce sa fac...Nu merge nici web, nici microfon :(
Ajutor!:)
[PS:Nu are cd...]

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conecteaza camera la un port USB si incearca asa: My Computer(sau Start)/Control Panel/Scanners and Cameras si trebuie sa-ti apara iconul camerei sau USB Video Devices, dai clic pe ce ti-a aparut si iti apare o fereastra de instalare Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Pentru microfon nu stiu. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu e bine ce ai luat

| lorena_lorenita a răspuns:

Si eu am o camera trust si l-am instalat cu sidiul