| yoNicole13 a întrebat:

Cum instalez Google Instant?

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

In partea dreapta sus ai un fel de cheie franceza. Dai acolo apoi setari si in prima pagina de setari o sa iti scrie cu litere ingrosate pe partea dreapta din chenarul alb "Cautati". Si acolo scrie ceva de genul "Activaţi funcţia Instant pentru o căutare mai rapidă". Bifezi asta si ai terminat. Funda!

| yoNicole13 explică (pentru BogdanS):

Mersi! happy

| BogdanS a răspuns (pentru yoNicole13):

Pai si funda?

| yoNicole13 explică (pentru BogdanS):

Multumit? Se pare ca tu dai raspunsurile numai pentru funde nu ca sa ajuti pe cineva! straight face happy

| BogdanS a răspuns (pentru yoNicole13):

Dar tu atunci de ce mai scrii ca dai funda si nu dai decat dupa ce ti-am spus eu.Scri funda, trebuie sa o dai. Daca nu vrei sa o dai nu mai scrie.

| yoNicole13 explică (pentru BogdanS):

Dau funda dar nu neaparat primului raspuns, ci a celui mai bun. happybatting eyelashes

| BogdanS a răspuns (pentru yoNicole13):

Pai si daca eu ti-am zis ceva ce ti-a mers cui sa mai dai funda. Vroiai sa vina altii sa-ti scrie doua pagini. Daca ti-a mers normal ca ar trebui sa te tii de promisiune. N-ai scris ca dai funda celui mai explicit raspuns ci funda pentru cel ce iti zice cum.

| yoNicole13 explică (pentru BogdanS):

Gata..nu te enerva! Ca sa stii si tu nici macar nu am incercat din prima. Ti-am multumit frumos pentru ca ai fost amabil si ai vrut sa ma ajuti si doar pe urma ti-am urmat sfatul. Nu e nevoie sa te stresezi atat...strica si la frumusete!winking

| BogdanS a răspuns (pentru yoNicole13):

Da... mi-am dat seama apoi ca nu trebuia sa scriu aia.Imi pare si mie rau.Sunt baiat si ar trebui sa ma comport ca atare.Scuze din nou.

| yoNicole13 explică (pentru BogdanS):

Nu e nici o problema...stai linistit.winking happy