| OriGinal_4501 a întrebat:

Cum instalez un firmware? pe tel samsung s5230? de ex am luat dirmware-ul de pe www.ss5230.com Iphone 4 ziceti-mi cum il instalez?

1 răspuns:
| cby a răspuns:

Am vazut despre ce este vorba. Nu recomand sa iti instalezi firmware (desi ce au ei acolo este mai degraba o tema) altele decit cele de pe site-ul oficial Samsung. Temele pot fi instalate fara probleme dar chiar nu vad de ce ai instala o tema ca telefonul tau sa "semene" cu iPhone? E suficienta o privire si oricine avizat isi da seama ca telefonul tau nu are nimic in comun cu un produs Apple.