| robbytz11 a întrebat:

Cum instalez windows 7 si linux pe acelasi calculator, un tutorial ceva?

6 răspunsuri:
| Chuchk a răspuns:

Http://videotutorial.ro/......ial-video/ sper sa iti fie de ajutor;).

| MariuSSer a răspuns:

Instaleaza întâi Windows şi apoi Linux.
http://www.ubuntu.com/download/desktop/install-desktop-latest

| IloveDamon a răspuns:

E simplu, pui Windows-ul, de pe DVD sau de pe un drive, apoi de duci pe site-ul Ubuntu si iei installer-ul sau bagi cu ajutorul nero sau ceva imaginea.iso pe un DVD

| gabrielciprian a răspuns:

Pe partitii diferite

| Caba_Adelina_1993 a răspuns:

Eu mi l-am instalat pe amandoua la un serviciu de instalare si reparare care nu a costa mult

| doctorandus a răspuns (pentru Caba_Adelina_1993):

Daca lucrezi cu Linux, partitionarea calculatorului si instalarea sistemului de operare ar trebui sa ti se para usoara.