| ToXxYd a întrebat:

Cum naiba pot sa descarc metin2tim? va rog frumos ajutati-ma

5 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Bună.
Nu te putem ajuta, atâta timp cât ai pus la o categorie greşită.
Succes.

| dadasssssssss a răspuns:

Ai gresit categoria. Pune intrebarea la Jocuri Pc / online.
Echipa TPU.ro si altii iti zic mersi.

| Rootkit a răspuns:

Stii siteul nu? acolo intr-o parte apare download. dai clik si vzi ceva dai download si se descarca.

| PaunSorinValentin a răspuns:

Salut! Iti poti descarca WinRaR de cand am WinRaR imi merg toate metinele

| 88spectra a răspuns:

Cand dai descarca dai clic pe metin2_chaos si dupa aia iti apare metin2tim exe il duci pe destop si dai clic pe metin2 si astepti sa se descarece dupa descarcare completa o sa mearga uspr!