| stangaionut a întrebat:

Cum opresc antivirusu de jos din bara acolo unde e si messu si alelalte mentionez ca am antivirusu 9.0 funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am auzit de "antivirusu 9. 0". In orice caz la cele pe care le stiu se poate dand clic dreapta pe icon si apoi bifezi Disable Antivirus, daca vrei doar sa-l dezactivezi temporar. Daca vrei sa-l dezinstalezi complet intri prin Start/All Programs/programul respectiv si dai uninstall. Numai bine!

| Bybanu a răspuns:

Antivirus 9. 0? ctrl+alt+del -> dai la processes -> cauti antivirusu -> end task

| Jony123 a răspuns:

Pai care este acel antivirus? Avira, AVG etc. Cica "antivirus 9. 0", 9. 0 este versiunea acelui antivirus... Oricum, apesi clik dreapta pe iconita si o sa iti apara un meniu contextual in care o sa ai mai multe optiuni, si o sa gasesti ceva de genu: stop real-time; pause real-time/ antivirus... Ceva de genul asta! Fundita?

Răspuns utilizator avertizat