| stangaionut a întrebat:

Cum oresc antivirusu de jos din bara acolo unde e si messu si alelalte funda

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Dezactivate, firewall of, depinde de antivirus ai

| CosteaVlad a răspuns:

Cum ce? Mai tradu o dată predicatul... aa, cum îl oPreşti? Poi prima dată dai ublu click pe el, după care te uiţi bine prin setări, şi vezi de pe unde s-ar putea dezactiva. Dacă ne-ai fi spus şi ce antivirus ai, ar fi fost şi mai simplu să te lămurim. happy

| RzC_2505 a răspuns:

Pai sunt mai multe cai... 1 ar fi sa dai click dreapta si close p pictograma la antivirus 2 ar fi sa intri in taskmanager si sa il inchizi de acolo 3 windows firewall windows antivirus pe care gasesti in control panel si sa il dezactivezi de acolo, sper ca ti-am fost de foloswinking

| BiancaGeorgya a răspuns:

Dai maus dreapta pe semnul de anivirus. Apoi dai click pe "Dezactiveaza protectia antivirus si antispyware". Funda?