| LeonardRoller a întrebat:

Cum pat pune prieteni la niste categorii pe facebook.De exemplu prietenul Raul sa il pun la verisor?

Răspuns Câştigător
| IoanaIoa88 a răspuns:

Acolo unde scrie unde te.ai nascut etc.scrie : editeaza profilul., dai acolo, dupa aia acolo in stanga dai pe : prieteni si familie, dupa aia te descurci tu!happy

1 răspuns:
| NebOonaТьKa a răspuns:

Cind il inviti in prieteni chiar dupa 1 2 secunde apar propunerele acestea.sau daca deja ii ai in prieteni, intri la ei pe pagina si in dreapta sus (indrept cu numele este „Prieteni")apesi acolo si acolo iti apar aceste oferte... Fundaaa?:*