| Floricikmov a întrebat:

Cum pot activa optiunea de "Follow" / "Urmareste" pe profilul meu de Facebook? Nu am avut-o niciodata activata si vreau sa mi-o activez dar nu stiu unde sa intru si ce sa fac pentru o activa. Va rog sa ma ajutati dau funda celui mai bun raspuns corect care ma va ajuta. Multumesc!

3 răspunsuri:
| DomnulFantastic a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani! da click aici https://www.facebook.com/settings?tab=followers si seteaza toata lumea si gata

| eueueueueue a răspuns:

Daca o ai activata oamenii o sa iti dea doar follow.Mai bine lasi asa si cand primesti cereri de prietenie de la oameni necunoscuti nu le dai accept si nici nu stergi cererea.Asa o sa te aiba oamenii la follow

| Floricikmov explică (pentru eueueueueue):

Pai nu o am activata.