| SkaterBaa a întrebat:

Cum pot afla cine imi pune o intrebare cu anonim pe ask fm?
Stiu sigur ca se poate, intrucat am vazut cateva tutoriale pe youtube, este un program care iti arata ip-ul si numele de la calculatorul celui ce ti-a pus intrebarea.
Ideea e ca de oriunde ar fi programul luat, peste tot ma pune intai sa fac un sondaj si la sfarsit sa confirm prin telefon si sa platesc o.7 Euro ca sa pot descarca programul.
Nu stiti de unde l-as putea descarca gratuit |?
Sau vreo alta smecherie ca sa aflu?

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Hei,

Nu poti, nu exista nici un program, ce ai vazut sunt doar prostii. Http://ask.fm/askfm/answer/384493834
In plus, nu cred ca ai acces tu la asa ceva, logic ca de fiecare data cand pui o intrebare anonima este stocat si IP-ul tau la intrebarea respectiva dar nu cred ca oricine are acces la detalii.