| GreenPills a întrebat:

Cum pot afla parola de la PC-ul meu? Ca stiu decat sa o sterg facandu-mi account de administrator si sterg parola la accountul meuhappy. Dar ma intreb cum se afla parola de la PC...cu ce program? si cum se foloseste? Dau funditahappy!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

1. http://www.loginrecovery.com

Urmeaza instructiunile de acolo. In vreo 2 zile o afli!

2. Ai putea sa incerci cu un ERD Commander doar pentru a reseta parola fara sa mai afli care a fost. Gasesti cd-ul bootabil. Il gasesti pe strongdc++/diverse locuri.

Eu asta am folosit cel mai des. Mai exista si alte "unelte smechere", dar eu ti le recomand pe acestea.

BAFTA!

P. S. Prima "unealta", site-ul de mai sus, il foloseam in liceu pentru a afla parole de admin la laboratoarele de info:))

5 răspunsuri:
| TipuA a răspuns:

Pfff, cu ce hack? Daca nu ai experienta mai bine las-o balta si instaleaza-ti windowsul din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti parola de Mail/Messenger a iubitei/prietenului/sotului pentru a-i citi emailurile, contactele, arhiva, activitatea pe site-urile de socializare trimiteti-ne un email la adresa: CONJUGAL @ MAIL. C O M pentru detalii. Garantam discretie si pret minim platit doar la furnizarea dovezilor(orice dovezi din email). Oferim si cerem seriozitate maxima. CONJUGAL @ MAIL. C O M

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao anndrey daca ma poti ajuta daca te rog frumos machiar daca astazi ai timp big grin pentru mine, imi poti spune cum pot afla paroala de la valea_andrei si de la ionut_sweet2002, si de la rralucutza_2007, si de la lihet_arieta si de la lihetarieta_maitefrumushica ca eu numai stiu si vreau sa intriu acum pe el! Multumesc Pt intelegere! Si iti Multumesc ca o sa imi zici paroala de la valea_andrei, ionut_Sweet, si de la rralucutza_2007, lihet_arieta, lihetarieta_maitefrumushica.Multumesc iincodata kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa dai niciun ban. Astepti vreo 2 zile...mi se pare ca primesti notificare prin mail. N-am mai folosit acel site de vreo 2 ani de zile sau mai mult. Nu mai stiu acum ce mai e de el, dar a mers bine cand l-am folosit. Sau vezi pagina Results de pe site, iti introduci acolo adresa e-mail. In maximum 2 zile trebuie sa ai rezultatul.

| anonim4565 a răspuns:

Sall aero da am am facut aia de la site dar ca sa afli parola trebuie sa dai bani?