| sephora a întrebat:

Cum pot avea pe itunes Shared music ale altor utilizatori? De exemplu in urma cu 3-4 ani am avut o versiune mai veche a itunes si puteam asculta muzica pusa de altii. ( un exemplu: era Alexandra music stream sau ceva de genul acesta). Ma puteti ajuta cu raspunsuri?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vinhotse a răspuns:

Platforme precum iTunes vor adăuga protecție DRM pe fișierul său muzical și video. Aceste tehnologii DRM ajută la protejarea conținutului digital protejat prin drepturi de autor, cum ar fi jocuri pe computer, documente, cărți electronice, film, muzică, televiziune, metadate, filigran, serviciu de streaming media etc. Cu tehnologiile de criptare, furnizorii de conținut pot acorda control și protecție asupra propriului lor digital. mass-media.
Dar nu vă faceți griji, există modalități prin care puteți elimina DRM-ul cu ajutorul instrumentelor de eliminare a DRM.

Iată câteva dintre cele mai bune instrumente de eliminare a DRM.

Articolul: 5 cel mai bun software de eliminare DRM pentru a elimina iTunes DRM