| BlackRaven45 a întrebat:

Cum pot avea yahoo messenger pe tableta? Imi dati un link cu aplicatia?

Fundita! :*

12 răspunsuri:
| BlackRaven45 explică (pentru al3xander):

Cea pentru android nu-mi merge... Scrie: Your device isn`n compatible with this version...

| al3xander a răspuns:

Ce telefon ai?

| BlackRaven45 explică (pentru al3xander):

Pe tableta vreau sa instalez messenger-ul. Tableta ii marca Kurio7 si are android 4.0.3.

| al3xander a răspuns (pentru BlackRaven45):

E ciudat, ar trebui sa mearga. ai incercat sa intri in "Google Play" de pe tableta si sa-l instalezi de acolo? daca nu reusesti downloadeaza fisier-ul de instalare de aici (de pe comp si dupa transfera-l pe tableta sau direct pe tablet) http://www.appsapk.com/yahoo-messenger/ si dupa executa fisier-ul pe tableta din manager-ul de fisiere ca sa instalezi
PS: trebuie sa ai activata functia de instalare a aplicatiilor din pachete necunoscute, daca nu stii gasesti aici cum se face http://gameolith.uservoice.com/......talls-from

| BlackRaven45 explică (pentru al3xander):

Am descarcat pe tableta aplicatia dar nu imi apare nicaieri...

| BlackRaven45 explică (pentru BlackRaven45):

Ba l-am gasit. Este la descarcari dar cand apas pe el imi spune ca fisierul nu poate fi deschis...

| al3xander a răspuns:

Pai pentru ca sunt blocate fisierele externe de instalare. ti-am zis ca trebuie sa urmezi pasii astia ca sa deblochezi fisierele de instalare externe http://gameolith.uservoice.com/......talls-from

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

O descarci singur de pe yahoo.com

| Andreas23 a răspuns:

Pai intra pe magazin play si scrie yahoo messenger, si descarca-l.