| bogdan10aqua a întrebat:

Cum pot castiga bani?

Am 11 ani si trebuie sa strang 1600 lei (16 milioane) pentru un xbox kinect

de ziua mea voi primi vreo 10 milioane da restul de unde?
ajutati-maaa!

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Scrie filme pe cd/dvd - uri si vindele pe la fraieri prin magazine prin chioscuri! Simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vinzi cum a spus ronin33dan parinti tai pot risca inchisoarea pentru ca justitia spune ca ei te-au trimis la munca...
Mai bine strange alocatia ta vreo 5-6 luni sau invata si tu sa faci obiecte handmade(obiecte facute de tine fara o masina sau alt ceva)
si pe alea le poti vinde fara nici o problema
asa am facut si eu bani si nu exista lege care sa interzica asta,,,

| seby97 a răspuns:

Daca ai obiecte nefolositoare incearca sa le vinzi la targbig grin