| AlexC433 a întrebat:

Cum pot debloca un card Brd? Fără sa ma duc la banca. Dau corona

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti. Si tineti corona pentru tine.

| Simpatic a răspuns:

Nu iti zicem ca ne dai corona si nu vrem!

| gabicoo a răspuns (pentru Simpatic):

Poate se referea la berea Corona!

| Catrice a răspuns (pentru gabicoo):

Atunci trebuia sa scrie cu 'c' mare...asta ne da covid sad

| Simpatic a răspuns:

Lasand gluma la o parte trebuie sa mergi la banca emitenta si sa discuti acolo, doar cei de acolo te vor ajuta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Fiindca prin telefon nu ai cum sa le arati buletinul si sa te legitimezi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pui întrebarea, fiindcă presupui că s-ar putea. Dă orice, că nu se poate fără să mergi la bancă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce corona virus? tine l tu, nu poti debloca cardul decat la bancă ei pot si daca ai bani pe el il pot debloca daca nu ai bani pe el nu se poate debloca, deoarece costă si ei i ti vor retrage banii costul deblocarii direct din card.

| Ancaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Lucrez la BRD si te pot ajuta. Din ce motiv este blocat cardul?

| ToabesIon a răspuns:

In aplicatia You BRD, mi-a aparut o noua varianta inbunatita care nu permitea aparitia solicitarii codului PIN pana la accesarea acesteia. La accesare apareau doua variante, detalii despre varianta - care la acesare iti inchidea aplicatia si a doua varianta sterge aplicatia. Dupa
3 zile (9-11. feb.) de incercari sa deschid aplicatia, de frica hecarilor am sters aplicatia. Acum am nevoie de aplicatie pentru un transfer bancar si plati facturi.