| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot descarca gta san andreas pe android fara sa il cumpar de pe play store? Sau vreau o alta metoda de plata in afara de cea cu cardul, deoarece nu am un card.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| nospacebar a răspuns:

@hloppp, si daca mi-ai imprumuta mailul tau ce rezolvam?laughing

| hloppp a răspuns:

Iti pot imprumuta eu e-mailul meu daca vrei ca le am eu cumparate si gta 3 si vice city.

| askaboutgames a răspuns:

Cel mai sigur si gratuit este sa descarci Muzhiwan(este un site chinezesc) de unde poti descarca GTA SAN ANDREAS, VICE CITY, 3 etc