| catalin_3763 a întrebat:

Cum pot descarca un program de modificare videoclipuri in format telefon
mp4?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dificil sa-ti spun intra pe adresa mea si de aici iti explic aalexino astai adresa mea

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Uite aici doua link-uri cu programul pe care il cauti:
http://www.softpedia.com/......-MP4.shtml
http://www.convertavitomp4.com/
Trebuie doar sa dai download, apoi sa-l instalezi pe calculator si sa-l folosesti. La al doilea am vazut ca doar incarci videoclipul care-l vrei, ii dai un nume la mp4 pe care ti-l va crea si apesi "convert".
P. S. Nu uita sa-i dai o scanare cu antivirusul inainte sa-l instalezi - de siguranta - sa nu te trezesti cu surprize.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta, descarca, instaleaza si foloseste acel program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, cine stie sa imi dea si mie add pe Boghiu_Stefan sau pe StefanDAH2001 mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de pe net programul feststone image este gratis rolling on the floor nu imy multumy:X:X:Xbig grin:Xbig grin:Xbig grinXbig grin:Xbig grin:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu programul... daca vrei sa ti-l dau da add la id : yo_evelina_love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il instalezi pe pc si dupa acea bagi in telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot descarca un program de modificat videoclipuri un format telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce program de formatat imi puteti recomanda sa pot formata din mp3 etc in mp4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu am un nokia 5300 si cand vreau sa bag videoclipuri imi zicefille format not supported

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca any video converter