| Zecefaraunsfert a întrebat:

Cum pot dezarhiva mai multe arhive.rar deodata? exista un program care ma poate ajuta? celui care ma ajuta funda.winking
Am nevoie pentru jocul CoD Black Ops

Răspuns Câştigător
| MihaiAsasin a răspuns:

Probabil tu ai luat jocul piratat si apar multe arhive trebuie sa dezarhivezi numai una

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Ori dezarhivezi numai una, adica prima.
Ori faci asa pentru toate, ti apasat pe una si dupa apesi "ctrl" si mai apesi pe una.

Deci tii apasat pe una fara ctrl, dupa apesi ctrl si mai apesi pe una, inca una si tot asa.

Dar in general la alea cu multe arhive se dezarhiveaza doar prima.

| Zecefaraunsfert explică (pentru Jorah):

laughing Ctrl+mouse pe folder o stiu...

| Zecefaraunsfert explică:

Nu merge nici daca dezarhivez prima arhiva