| carminutzu44 a întrebat:

Cum pot downloada magazin play pentru o tableta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tableta este de la Samsung il ai instalat din fabrica.La altele nu stiu sa mearga.

| Aniquel a răspuns:

Ar trebui sa-l ai deja pe tableta, nu cred ca trebuie sa-l downloadezi tu.

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Nu cred cred ca ai cum, trebuie sa il ai de la inceput. daca nu, sau daca l-ai sters dai resetare din fabrica (la resetare din fabrica se sterge tot ce ai pus tu pe el)

| CoNNecT97 a răspuns:

Asta depinde de versiunea de android dar cauta pe google GAPPS for Android ....versiunea