| ღLexUL0v3ღ a întrebat:

Cum pot edita o poza astfel incat sa ramana cateva parti color si restul alb-negrupuppy dog eyes cel care da cel mai bun raspuns funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Denisaa95 a răspuns:

Eu folosesc Photoinstrument si e foarte bun. Cu ala editez toate pozele. Descarca-l de pe net sau daca vrei iti dau id-ul si vorbim pe mess, in caz ca nu te descurci, ca la inceput habar nu am avut cum trebuie sa umblu pe el laughing.

6 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Cu Photoscape sau Picasa (de la Google) cred ca poti rezolva problema.

| Diiiaaa a răspuns:

Cu PhotoScape

Filter -> Region out of focus happy

| ScheißeBeMine a răspuns:

Poti folosi www.picnik.com sau photoshop.com, sigur au aceste optiuni;)

| lSchizo a răspuns:

Http://photobucket.com/
1. Faci cont
2. Uploadezi poza dorita
3. Apesi edit
4. Te duci la Effects
5. Cauti: Color Splash
6. Apesi pe locurile unde vrei sa fie colorat.
7. Dai Save. :)

| Cătălinaa12 a răspuns:

Cu Photo Scape! Pui poza. si apoi dai la : Filtre -> Regiune [ Defocalizare ] -> Ton gri! Si setezi unde vrei.

| DevylPushtan a răspuns:

Cu photoshop ee foarte usor tongue