| Ramo137 a întrebat:

Cum pot edita pe facebook data nasterii si liceul? multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| a44fdg6vb a răspuns:

Sub poza ta de profil, dai la "about" si iti vor aparea datele tale, daca vrei sa schimbi sau sa adaugi trebuie apasat butonul "edit" din coltul careului ales

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Dai la editare profil si iti alegi de acolo setarile.

| NickRudolf a răspuns:

Dai pe informatile alea de sub poza de profil si te trimite intr-o pagina unde ai toate informatile actualizate de tine, iar la fiecare,, patratel,, alb e intr-un colt,, editeaza,, apesi pe ala si alegi ce vrei sa schimbi. Dupa ce ai terminat in loc de butonul,, editeaza,, o sa-ti apara,, editare terminata,,. Apesi pe ala si asta a fost big grin

| Inocennta a răspuns:

Pai dai la date personale si dai adaugi Data nasterii si/sau liceul, desii data nasterii ti se cere de la inceputul inregistrarii.

| Sabina2001 a răspuns:

Te duci la 'editare profil' si acolo poti sa editezi tot ce vrei.:* happy