| Sebby_6032 a întrebat:

Cum pot face ca browserul Opera 11 sa ma intrebe de fiecare data cand am mai multe tab-uri deschise, daca vreau sa le inchid cand apas pe butonul Close?

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Răspunsul anonim e pentru Mozilla Firefox.
La Opera, din câte ştiu, nu poţi face chestia asta. Asta e partea frumoasă în Opera, nu îţi dă întrebări nefolositoare.
Oricum dacă ai ceva important, poţi să îl setezi ca de fiecare dată când închizi browserul să îţi salveze ultima pagină, şi atunci când deschizi apare din nou.
Sau îi dai Pin Tab, şi următoarea zi tot acolo o să fie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools->Options->Tabs->sa fie bifat "Warm me when closing multi[le tabs".