| Triana a întrebat:

Cum pot face ca imprimanta Lemark sa recunoasca un cartus pe care l-am reumplut? Am incercat sa o opresc/pornesc; intsalez iar programul, dar tot imi apar cartusele goale... cu toate ca nu sunt asa... Funda!

1 răspuns:
| justjohn a răspuns:

Salutare! ia un betisor de ureche umezeste l in spirt si da peste surafata aia cu circuite, zona unde se face contactu cu imprimate, dupa ce ai curatit zona cu spirt lasa sa se usuce si trebuie sa recunoasca ==>> eu cel putin asa il prosteam, si reincarcam de cate 5 ori un cartus