| AndreePusheenCat a întrebat:

Cum pot face rost de Simpoints pentru de The Sims 3?

Răspuns Câştigător
| sassy2000 a răspuns:

Cand iti cumperi The sims 3, instantaneu iti da si Simpoints(daca ai cont pe site-ul oficial The Sims 3). Daca il ai piratat, nu ai cum sa faci rost de Simpoints.

| AndreePusheenCat explică (pentru sassy2000):

Si ca sa iti faci cont iti trebuie codul de pe CD, nu?

| sassy2000 a răspuns (pentru AndreePusheenCat):

Nu neaparat.

| AmyMeowCat a răspuns (pentru sassy2000):

Pai eu am deja sims 3 original, sims 3 pets, sims 3 (nu stiu ce acesorii), sims 3 late night si sims 3 supernatural. NU e piratat. ci cumparat noi noute (in afara de suoernatural care il am de la second-hand) de la magazin. eu nu am primit nici un simpoint.