| Anna04 a întrebat:

Cum pot face sa pastrez in arhiva yahoo a id-ului mew toate convorbirile pentru "vecie" rolling on the floor? funda pentru cel mai bun rasp

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

. pai du-te la setari (preferences)-archive -save messageswinking
si daca vrei sa nu le pierzi : du-te la program files -yahoo-messenger-profiles(si salvezi asta undeva )!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate bre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa faceam si eu pana la un moment dat cand erau prea multe si ma saturasem asa ca am dat clear archive laughing

| Tequilla_3721 a răspuns:

Apasa sus la Messenger-> Preferences->Archive->Yes, save all my archive-> Apply->oke si gata!kiss Astept fundita te rog frumos!kiss

| iLexii a răspuns:

Dai ma fundita lui Tequilla... ce faci? fi dracu` serioasa