| ChryssIoana06 a întrebat:

Cum pot face un fel de revista online?
Fundita ♥

4 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Ca sa faci o revista online trebuie sa stii programare, nu se face asa oricum

| georgeta27 a răspuns:

Mai bine iti faci un site sau un blogger.

| ℜëßëℓå a răspuns:

Http://www.jocurile.us/jocuri-barbie/Creaza-propria-revista.html. Nu e chiar cine stie ce, dar mie imi place. Incearca :)

| fldany2013 a răspuns:

Ai nevoie de un webhost si cunostinta HTML, CSS si PHP! Gasesti tutoriale pe net! Dar nu se merita deoarece la webhost dai bani si ca sa pui un site pe picioare si sa-l si populezi dureaza mult! Eu stiu sa lucrez in Html css si php dar costa 3-4 euro hostul iar manopera 5 euro! sau gratis dar na...