| Stra1nul a întrebat:

Cum pot face un filtru pentru woffer la masina? dar pentru inalte? adica sa imi scoata numai vocea. big grin

3 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

E greu de facut, iti trebuie ceva echipamente. Mai bine cumperi: http://www.prescomaudio.com/? ppage=15&rchapter=47&subchapter=47&prodID=316

| Cristian_6815 a răspuns:

Cel mai indicat este sa folosesti un amplificator ce are aceasta abtiune, oricum fara asa ceva decat un casetofon fara amplificare nu va fi in stare sa iti duca wooferul sau incerca un casetofon cu iesire pentru woofer separata ...nu sunt scumpe

| Stra1nul explică:

Ms asa stiam si eu ca pot cumpara dar vreau sa pot face unul. o schema ceva si ce am nevoie.