| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un servar speed triburile?

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Trebuie sa faci rost de script.
Si daca faci rost de el, si-l pui pe server, ai sa intrii la mititica, deoarece innogames, sau cum s-o numii, e o companie mare, nu se joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti gasi o gramada de tutoriale pe http://ds-lan-romania.forumz.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut un fisier pentru triburile am avut unul ds lan dar dupa cel inchideai in loc sa scada adeziunea crestea si l-am inchis

| taurus a răspuns:

Intra pe www.fisierulmeu.ro scrii server triburile dowloadeazl dezarhiveazal sunt in folder 3 fisierde deschidele pe toete teri dupa dai pe cel cu setul dai 1 asteapta unpic dai enter intra pe http//localhost si merge sI CA SA INTRE SI ALTA LUME PE EL fa-ti cont pe www.no-ip.com dai add host scrii numele care ul vrei dai updfate si gata asta daca ai ip care se schimba daca ai ip stabil il lasi pe ip tau

| taurus a răspuns:

Intra pe www.fisierulmeu.ro scrii server triburile dowloadeazl dezarhiveazal sunt in folder 3 fisierde deschidele pe toete teri dupa dai pe cel cu setul dai 1 asteapta unpic dai enter intra pe http//localhost si merge sI CA SA INTRE SI ALTA LUME PE EL fa-ti cont pe www.no-ip.com dai add host scrii numele care ul vrei dai updfate si gata asta daca ai ip care se schimba daca ai ip stabil il lasi pe ip tau! crede-ma am fac cel utin 10 servere de triburile!

| Ncristea a răspuns:

Hmm, nu putem accesa această pagină.
Încercați aceasta
Asigurați-vă că aveți adresa web corectă: http://www.fisierulmeu.ro
Reîmprospătați pagina
Căutați ceea ce doriți

| Ncristea a răspuns:

Acest site nu poate fi accesat

Conexiunea a fost resetată.

Încearcă:
să verifici conexiunea;
să verifici proxy-ul și firewallul;
Verificați conexiunea la internet.
Verificați orice cablu și reporniți orice ruter, modem, sau alt dispozitiv de rețea care ar putea să fie folosit.

Permite Opera să acceseze rețeaua în setările de firewall sau antivirus.
Dacă este deja inclus ca program căruia i se permite să acceseze rețeaua, încearcă să îl elimini din listă și să îl adaugi din nou.

Dacă utilizați un server proxy…
Verificați setările de proxy sau contactați administratorul de rețea pentru a vă asigura că serverul de proxy este funcțional. Dacă nu credeți că ar trebui să folosiți un server de proxy: Duceți-vă la Meniul principal > Setări > Modifica setările proxy… > setările pentru LAN și deselectați „Folosește un server proxy pentru conexiunea LAN".