| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un site gen
eutube
.do.am
?
Sa fie free.

Răspuns Câştigător
| JohnyWhite a răspuns:

Poti sa faci exact ca si acesta, sinca ceva mai frumos, uite de exemplu www.originalfm.do.am/ acesta ii facut prin ucoz.ro

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Crezi că poţi face tu aşa ceva? Ştii ce-i ăla host?

| JohnyWhite a răspuns:

Inregistreazate pe www.ucoz.ro,
apoi uitete pe youtube ca sunt lectiile online cum sa pui design, si altele! succes

| Brâncuşi a răspuns:

Păi procedează la fel cum ai făcut şi celălalt cont, nu?

| ザ_ウイルス_1991 a răspuns:

Salut, Sunt ViRuS detinatorul EuTube.do.am happy si sincer iti zic ca e cam greu sa faci asa ceva, cel putin daca nu ai experienta... dar nu asta-i problema ca toti cunosc modul clik dreapta open source si copy paste. la html si una alta. si modul de promovare si indexare este cel mai dificil, nu stiu ce sa zic eu fac contracost website-uri de genu happy se pot atasa domeni dupa bunul plac happy dar se pot castiga si bani frumosi daca depui efort si te tii de treaba. Io momentan castig cam 2-3 sute e pe luna Succes daca e ceva intrebi