| alexa_6484 a întrebat:

Cum pot face un video sa se schimbe pozele si sa pun si melodia sa cante big grin
ce program imi trebuie
big grin
scuzati expresiile
:X

Răspuns Câştigător
| Psihologul a răspuns:

Windows Movie Maker.
Daca ai Windows, il ai deja instalat in PC. Cauta in start -> programe.

7 răspunsuri:
| Izu.Punk a răspuns:

Movie maker tongue

| SaveMe a răspuns:

Windows movie maker, il ai in calculator happy.

| ġคвÿ a răspuns:

Eu folosesc programul cam studio este foarte mult si am facut foarte multe tutoriale cu el dai un click aici sa vezi http://www.tutorialele-lui-gabby.tk, da imi pare rau nu mrg sa pui un sunet la acest program cred ca team putut ajuta cu ceva daca
vrei dai si thu add la idul meu nic_gabriel@yahoo.com

| keytao a răspuns:

Xilisoft Movie Maker :
http://www.megaupload.com/? d=1BIVAJTC
Pass: Warezone

| AnaMaria_8784 a răspuns:

Windows movie maker. Si mai era si Microsoft PowerPoint dar mi se pare ca nu poti sa pui muzica.

| jenifermd96 a răspuns:

Movie maker