| Tofan_Mircea_1995 a întrebat:

Cum pot instala modemul de la Vodafone brodband

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau daca nu apare nimic pe ecran dupa ce l-ai bagat in USB, mergi on my computer si trebuie sa gasesti modemul acolo.Dai clcik dreapta pe el si autorun sau install.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca orice program descarcat.Trebuie sa ai un sim valabil si il bagi corect in modem. Apoi bagi modemul in usb si astepti sa il recunoasca.Iti va aparea pe ecran modemul si urmezi pasii next next, cand va veni momentul bifezi daca e reincarcabil sau contract si in fine finish.Nu trebuie sa intri in setarile pc-ului sau altceva.Instalarea e automata cum s-ar spune. Dupa ce s-a intalat iti va cere codul pin care este 1234.

| Tofan_Mircea_1995 explică (pentru anonim_4396):

La windows xp

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tofan_Mircea_1995):

Nu conteaza ce windows este, poate fi si w8.Am Windows 8 si am instalat cum ti-am zis, modem Vodafone.

| Tofan_Mircea_1995 explică (pentru anonim_4396):

I-am pus windows xp si dau sa instalez si imi da rolink bak

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tofan_Mircea_1995):

La instalarea windowsului sau la instalarea modemului da aceasta eroare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tofan_Mircea_1995):

Sau daca nu apare nimic pe ecran dupa ce l-ai bagat in USB, mergi on my computer si trebuie sa gasesti modemul acolo.Dai clcik dreapta pe el si autorun sau install.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://translate.google.ro/....../translate

Faci cum zice la pasii 1, 2, 3 etc. T