| Raluca_Ioana_1999 a întrebat:

Cum pot instala un microfon pentru a canta la el, dar nu neaparat pe Yahoo Messenger. Va rog mult sa ma ajutati fiindca atunci cand bag mufa in laptop nu mi de intampla nimic, nu apare nicio iconita. Va rog sa ma ajutati! Dau funda.
Multumesc mult!

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Actualizeaza-ti driver-ul de sunet. Fii atenta ca jack-ul microfonului sa il bagi in "slot-ul" roz (rosu) nu in cel verde. Daca nu functioneaza nimic incearca sa setezi tu microfonul pe slot-ul roz din setarile driverului de sunet.