| Annitu a întrebat:

Cum pot pune avatar mişcător la avatar.la messbig grin?

13 răspunsuri:
| virusel a răspuns:

Is avatare speciale facute pentru asta...

| hehro a răspuns:

Nu este posibil pentru ca nu-ti permite yahoo messenger-ul.

| Locre a răspuns:

Se numesc "gif-uri" si nu poti pune la avatar pe mess, fiindca nu recunoaste imaginea si nu accepta gif`uri.In schimb, le poti pune pe site`uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu se poate. Chiar daca downloadezi o imagine care se misca si o pui la avatar, acea imagine ramane nemiscata. Yahoo Messenger nu iti permite sa faci asa ceva.

Pa-pa!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din pacate nu se poate... Daca pui o astfel de imagine ori nu poti sa o pui, ori o pui insa nu se misca...straight face

Răspuns utilizator avertizat
| romanionu a răspuns:

La mess nu poti:p
Pe un forum da:p

| mistikk a răspuns:

Nu poti nici pe TPU:p

| furbie a răspuns:

Merge, insa trebuie folosit un program ajutator http://furbie.ro/blog/yavatar/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la mine nu merge cu avataru, din c cauza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutorial http://www.youtube.com/watch?v=hj7RvQRQ5ds

| sas33 a răspuns:

Setezi o poza normala, una obisnuita, dar una de dimensiuni mici care sa se vada bine la avatar, apoi iei monitorul si il zgudui si se va misca happy