| arabu71 a întrebat:

CUM pot pune in cuvint n-ul cu caciulita? I-l am pe tastatura dar se afiseaza asa[;]sau asa[:]! MS.

4 răspunsuri:
| AllStarConverse a răspuns:

Il ai compu ni engleza...vezi ca acolo jos pe bara albasta acolo jos in drepta scrie EN(adica ii in engleza)...si il dai pe RO(romana)

| pkr09 a răspuns:

Amice vezi ca in colt jos dreapta langa ceas en sau ceva de genu alege ro incerca sper ca ti-am fost de ajutor

| pkr09 a răspuns:

Vezi ca ai in colt dreapta jos langa ceas en tu schimba cu ro

| arabu71 explică:

A-m pus ro dar i-mi apare s!