| Andra1967 a întrebat:

Cum pot pune o imagine la Google?

Răspuns Câştigător
| leeulee a răspuns:

Andra, imaginile puteai sa le pui acum 1 an, acum nu se mai poate(din cate am vazut).

5 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Iti faci cont google si te conectezi cu cand apare pagina de pornire google apare poza ta cat esti conectata

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Iti faci cont pe domnu gog apoi poti pune orice imagine iti doresti.
Have a fan!
Te pup, pa pa! :*

| Swiftt a răspuns:

Aceasta aplicatie era valabila anul trecut, acuma nu mai e valabila, s-a scos aceasta aplicatie. Nu mai poti sa iti pui poza, gata.

| Alexutz13 a răspuns:

Daca te referi la imaginea de pe fundal ai nevoie de cont pentru a beneficia de aceasta optiune.