| InoueOrihime a întrebat:

Cum pot pune un videoclip din BSPlayer in Windows Movie Maker? Cand incerc sa il pun imi zice: The file "..." is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker.
Se poate rezolva cumva?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Ce extensie are fişierul?

Movie Maker nu recunoaşte toate extensiile video. Doar alea din link-ul pus de mine mai jos. Poţi rezolva problema convertind acel clip într-unul dintre formatele pe care Movie Maker le suportă.

Ce suportă Movie Maker:

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-live/movie-maker-file-types-faq Dai click pe Video files şi ţi-arată.

Site-ul ăsta converteşte orice clip online:

http://eu.onlinevideoconverter.com/

| InoueOrihime explică (pentru Gizăz):

Mersi mult big grin Dar acum nu ma lasa sa il salvez. Ce pot sa fac?

| Gizăz a răspuns (pentru InoueOrihime):

Păi ce mesaj îţi dă? Nu se poate să nu te lase şi să nu-ţi zică nimic.

| InoueOrihime explică (pentru Gizăz):

Zice: Windows Movie Maker cannot save the movie to the specified location. Werify the original source files used in your movie are still available, that the saving location is still available, and that there is enough free disk space available, and then try again.
De la 10 tot incerc sa fac video-ul asta. sad

| Gizăz a răspuns (pentru InoueOrihime):

Păi mai sunt toate fişierele pe care le-ai folosit la crearea clipului acolo încărcate? Îi trebuie că altfel nu merge. Dacă ai şters ceva din PC înainte să salvezi trebuie s-o iei de la capăt.

//De fapt nu de la capăt. Scuze, am zis o prostie! Tot ce nu găseşte programul trebuie reiniţializat în el. Dacă-s şterse redescărcate etc.

| InoueOrihime explică (pentru Gizăz):

Am rezolvat ^^ Multumesc oricum