| piftel93 a întrebat:

Cum pot recupera parola Yahoo daca nu mai stiu raspunsurile la intrerbarile secrete?
Unde pot gasi un hacker care sa ma ajute cu problema aceasta?

Răspuns Câştigător
| Crytek6 a răspuns:

Te ajut cu contul contra cost happy Aflu tot ce vrei

| piftel93 explică (pentru Crytek6):

Din pacate stau foarte prost financiar si nu o sa am sa-ti ofer nimic, dar te rog frumos... daca poti sa ma ajuti... ajuta-ma! ii un id foarte important pentru mine. iti voi ramane dator

5 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Cauta in Pagini Galbene, poate gasesti un hacker acolo.
Terminati cu prostiile de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta, n-ai sa gasesti asa ceva pe aici!

| Nyx a răspuns:

Chiar daca nu stii raspunsurile exacte, poti contacta pe cei de la yahoo oferindu-le 2, 3 posibile raspunsuri nu inainte de a le explica problema ta. In mod surprinzator, chiar se ocupa de clienti, am fost in aceeasi situatie si s-a rezolvat dupa cum am spus. Succes!