| Lala20 a întrebat:

Cum pot restrictiona un numar la LG Cookie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul telefonului tau nu poti restrictiona un numar, poti insa seta sa respinga automat :
- Toate apelurile cu numar ascuns
- Absolut orice numar care nu face parte din agenda telefonului tau.

Pentru a bloca, mergi in aria Setari, Setari apel, Setari comune, Respingere apel.
Apesi pe on, apoi mai jos alegi lista refuzatilor.
Daca alegi necunoscut, respinge apeluri ce nu sunt in agenda ta, toate, indiferent ca sunt cu numar ascuns ori public, te poate suna doar cei din agenda ta.
Daca alegi fara id- apelant, te poate suna oricine din agenda, oricine cu numar public, respinge doar apeluri cu numar ascuns.