| SuperLover a întrebat:

Cum pot sa aflu cine facut un profil de facebook? de ex un profil anonim care da comenturi rautacioase... vreau sa aflu cine e. am auzit de un program care se foloseste de google maps si arata un punct pe harta acolo unde se afla calculatorul de pe care s-a facut profilul.

1 răspuns:
| VisinaDinVisinata a răspuns:

Tu doar gandeste-te ca aceea persoana nu e indeajuns de puternica sa faca comentariile acelea fara protectia anonimatului, si crede-ma si ea stie asta...