| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca laptopul meu are bluetooth?

8 răspunsuri:
| MihaiA a răspuns:

Cel mai pertinent raspuns e cel anonim laughing In rest, n-aveti treaba cu tehnologia. Ce model de laptop e? Te-ai gandit sa te uiti pe site-ul producatorului?

| mirceas a răspuns:

Undeva pe el, pe laptop, este un comutator daca are bluetooth incorporat comuta pe el si vezi ce se intimpla. Daca nu se intampla nimic desi lumina din dreptul lui se aprinde atunci instaleaza din kiturile tale functia bluetooth si va merge, daca nu atunci cumpara unul extern.

| denisa17 a răspuns:

Laptopul sau calculatorul nu au bluetooth numai daca le instalezi tu. Trebuie cumparat din magazinwinking

| max_3105 a răspuns:

Simplu, te gandesti daca i-ai cumparatwinking

| andrei007 a răspuns:

Uita-te in manual, iar daca nu il mai ai, uita-te pe site-ul producatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ma pricep dar stiu de la al meu. Te uiti jos in bara de start unde are ceas, data etc si vezi acolo daca are si semnul de la bluetooth.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acceseaza Device Manager si verifica acolo daca exista Adaptorul Bluetooth in lista respectiva. Daca nu stii sa intri in Device Manager vezi aici : http://www.computerhope.com/issues/ch000833.htm
Sau intri pe site-ul producatorului cautand modelul tau.

| oriflame_9415 a răspuns:

Scrie pe eticheta aia unde scrie si de cat este procesorul, eticheta este undeva sub tastatura