| imDany a întrebat:

Cum pot sa aflu de cati bytes an pc-ul pe windows xp fiindca vreau sa stiu daca am 32 sau 64.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Click-dreapta pe My Computer, selectezi "Properties" si apare fereastra cu toate detaliile (procesor, memoria RAM, Sistem de operare etc).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Click dreapta pe My Computer -> Proprietati si acolo ai sa vezi detalii legate de SO

| MskDesign a răspuns:

Poti intra de asemenea si in panoul de control.Mantience and security si dupa system. Sper ca nu am gresit caci nu folosesc xp de foarte multa vreme.

| 2Low a răspuns:

Windows-ul il ai pe 32 sau 64.

| suntserios a răspuns (pentru 2Low):

Bv un rapsuns inteligent... pacat ca el vrea sa stie pe care il are si nu de cate feluri e Wind.

| 2Low a răspuns (pentru suntserios):

Dupa cum a intrebat el "De cati bytes am pc-ul".Mi-am dat si eu seama ce vrea sa zica.A formulat anapoda.

| Tincu_Cosmin_1914 a răspuns:

Usor My computer --> click dreapta -->propietati si gata funda?

| Tincu_Cosmin_1914 a răspuns:

My computer- click dreapta -propietati