| popi a întrebat:

Cum pot sa fac ca atunci cand ma uit la un videoclip pe YouTube sa fac imaginea mai clara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o rotita cu zimti in dreapta-jos. Apasa pe ea si alege cel mai mare numar care apare acolo, apoi astepti putin si gata: ai o claritate mai buna, dar depinde pe ce claritate a pus youtuberul videoul.

4 răspunsuri:
| hondru a răspuns:

Este o rotita in dreapta imaginei.dai pe ia si selectezi cea mai mare dimensiune

| Naяutσ a răspuns:

Nu poti avea o claritate mai buna, clipul se vede asa cum a fost filmat, de proasta calitate.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Schimband calicatea imaginii de pe rotita zimtata din player. Daca videoclipul are calicate HD poti mari la 720p sau la 1080p. Daca nu, o sa ai doar 144p, 240p si 480p care sunt calicati SD (standard definition).

| mihaelaic a răspuns:

Dai pe rotiţa aceea din dreapta jos, pe care scrie "Change quallity" atunci când pui mouse-ul pe ea. Apoi alegi calitate mai bună, din cele disponibile.