| Park_Chanyeolică_1993 a întrebat:

Cum pot sa fac ca facebook sa nu-mi mai salveze parola si adresa de e-mail? Adica cand dau sa intru pe facebook, deja imi apare adresa de e-mail si parola.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Debifeaza casuta cu Nu ma deconecta.De sub numele tau.Dar nu uita parola.Ca numai tu o stii.Sa nu vii cumva pe aici, ca altii, sa intrebi cum faci sa intri pe Fb.Ca ai uitat parola.

| CoL00SaL a răspuns:

Pai trebuie sa debifezi acea casuta care iti arata daca vrei sa fie salvata parola...

| anonymos16 a răspuns:

Vezi cand apare id parola apare si nu ma deconecta al debifezi