| daηă a întrebat:

Cum pot sa fac gems gratis pe ourworld? fara tollbar...
cel mai bun raspuns ia fundita:X

5 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Eu mă joc de mai mult timp OurWorld.Pentru a face gems poti sa pui monthly code si facebook code care apar in fiecare marti pe www.ourgemcodes.com si de pe care afli si noutatile OurWorld. Eventual mai poti da si bani reali sau daca vrei poti sa vizionezi diverse videoclipuri si dupa primesi cativa gems. Sper ca te-am ajutat! Succes!

Numele meu pe OurWorld: YourChocolate x3

| Alocispeptunoi a răspuns:

Eo de obicei ca sa fac gems sstau vreo 20 min la jocuri laughing pai dai banutzi in real...

| Number27 a răspuns:

Poti sa te uiti la clipurile care iti dau gems! Eu cu acele clipuri am facut intr-o zi 50 de Gems si mi-am luat lopata de monede.

| qLalith a răspuns:

Https://www.facebook.com/gemcodes?fref=ts

Introdu în ourworld la setări codurile care sunt postate aici.Vei primii câte 10 gems de la fiecare cod. :d

Fundiţă?

| ChibiXD a răspuns:

Exact. Monthly code si facebook code. asa fac si eu. facebook code apare in fiecare saptamana.