| powergirl a întrebat:

Cum pot sa fac rost de microsoft office tot (wordul, pwerpointul, excel, etc ) tot tacamul am incercat sa scot dupa srong dar nu mi-a mers am refacut windowsul de mai multe ori si nu le mai am si as vrea sa le recuperez dar sub forma de winrar ar fi mai convenabil pentru mine dar se poaet si altfel de unde pot face rost de ele? as avea mare nevoie. mersi ast rasp voastre

7 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Se gaseste la magazinele cu produse IT. Am mai vazut si la supermarketuri...

| GreenSky a răspuns:

Ti-l trimit eu daca vrei...

| tttitooorp a răspuns:

Stiu eu alt program care e gratis si e cam la fel ca microsoft office (chiar mai bun). Open Office, il descarci de aici: http://java.com/en/about/openoffice.jsp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine incearca de la o firma autorizata... este bine sa-l iei cu licenta, nu cel piratat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not again microsoft officelaughing t-i l-am instalat de 3 ori pana acumlove struck:* asa ca baga panglicutza (jokelaughing) )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cici eu nu stiu si eu doresc ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai bagat pl in ele de raspunsuri