| briciu a întrebat:

Cum pot sa i dau deviere apel?

4 răspunsuri:
| mrcosmin a răspuns:

Call divert din meniul telefonului. Ai grija: daca cineva te suna, apelul va fi redirectionat pe numarul care ai vrut, dar vei plati si tu costul unui minut/minute. (e ca si cum ai suna tu pe numarul pe care l-ai deviat).

| leinad a răspuns:

Intri la setarile telefonului dupa aceea setari apeluri, cauti deviere apel dai ok dupa aceea tastezi numarul la care vrei devierea de apel.Atentie asta e valabil doar daca esti abonat.Bafta!

| mariuss a răspuns:

La setari apeluri in meniul telefonului

| Deea_9501 a răspuns:

La mine da deviere la toate apelurile si eu vreau doar la unu...
km fac?