| 1Q a întrebat:

Cum pot sa iau jocuri si aplicații pe gratis pe ipad?

Răspuns Câştigător
| DiabolikDy a răspuns:

Descarci Idevice.ro din app store si in fiecare zi ai o serie de aplicatii jocuri free sau la pret redus si mai este AppGratis tot de pe app store o descarci aceasta in fiecare zi iti da o aplicatie gratis

5 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Le descarci pe cele gratuite de pe App Store.

| Iulian03 a răspuns:

Poti sa le iei depe net jocurile si aplicatile.

Răspuns utilizator avertizat
| Pufarinee a răspuns:

Pai te duci in Apple Store pe care il gasesti in meniu si sa spunem ca vrei jocuri dai la categoria pentru jocuri si acolo iti da categori pentru jocuri ca arcade, aventura etc. apesi pe una si acolo iti da preturi.mai sus iti datot niste categori care sa alegi cum sa fie jocurile cu bani sau free. Apesi pe free si descarci free.
Nu stiu daca e bine ce ti-am dat aici dar sper sa mearga.bafta

| AlAleAlex a răspuns:

Mai intai iti descarci BlackMarket si apoi descarci de pe el. Funda?