| Cineva00Cineva a întrebat:

Cum pot sa imi aflu parola de la wierless?

2 răspunsuri:
| MrMihnea a răspuns:

Intri pe PC`ul in care este bagat router`ul. Apesi Start si scrii la Run : cmd, in consola aia neagra vei scrie "ipconfig". Te uiti la Default Gateway si intri intr-un browser (Internet Explorer, Chrome, Firefox etc.) si scrii ala de la Default Gateway acolo sus unde scrii link`uri. Cel mai probabil iti va aparea o casuta in care trebuie sa pui un user si o parola. La orice router nou user:admin pass:admin, asta daca nu au fost modificate. Si de acolo cauti Wireless Connection sau ceva in genu` si schimbi parola sau o gasesti pe cea veche. Sper ca te-am ajutat! happy

| Cineva00Cineva explică (pentru MrMihnea):

Cand intru la cmd, imi apare consola aia neagra si nu gasesc deflaut gatewaybig grin
P.S. calculatorul meu e in germanahappy