| WalterWhite a întrebat:

Cum pot sa imi cumpar mai mult pamant(spatiu) pe city ville? facebook

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Trebuie sa ai bani, vreo 20.000 Si cumperi de la "Expansion".
-Vei primi o extindere de 12x12 (nu e foarte mare) pe care o poti pune in ce zona vrei tu.
Dar cel mai important e sa ai un "zoning Permit" pe care il poti primi numai daca ti-l face vreun vecin cadou (sau il cumperi cu cash).

| SpongerBob a răspuns:

Iti trebuie banii pentru asta multi dai la build si vezi acolowinking

| DanielaCst a răspuns:

Trebuie sa faci o extindere [costa destul de mult] pentru a face o exindere iti trebuie cativa cash pentru a cumpara permits. Apesi pe extindere si apoi [Spend cash]. happy